Sodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektai
Sodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektaiSodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektaiSodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektaiSodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektaiSodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas - Lauko baldų komplektai

Sodo poilsio komplektas, - 10 dalių, pušies medienos masyvas

536.92 €
Skelbimo ID14520
BūklėNauja prekė
Medžiagospušies medienos masyvas
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis medinis sodo poilsio baldų komplektas yra puikus pasirinkimas jūsų poilsiui, mėgavimuisi oru, norint nusnausti arba pokalbiams su savo šeima ar draugais. Pasižyminti nesenstančiu palečių dizainu, medinė sofa suteiks jūsų kiemui, sodui ar svetainei kamiško žavesio.

 

Pagamintas iš pušies medienos masyvo, šis kiemo poilsio baldų komplektas yra patvarus, atsparus įvairioms oro sąlygoms ir draugiškas aplinkai. Šis baldų komplektas pasižymi tvirta konstrukcija ir nereikalauja daug priežiūros. Be to, dėl modulinio dizaino komplektą, atsižvelgiant į savo skonį, galite išdėlioti bet kokia norima forma.

 

Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpalą.

Laikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

  • Medžiaga: pušies medienos masyvas
  • Kampinės/vidurinės sofos dalies matmenys: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Reikia surinkti: taip
  • Komplektą sudaro:
  • 4 x kampinės sofos
  • 6 x vidurinės sofos dalys

Į pardavėjo el. parduotuvęĮsiminti skelbimą

Pardavėjo kontaktai

PirkPatogiai.lt

Žiūrėti profilį
  • Visa Lietuva
  • pirkpatogiai.lt

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau
Į el. parduotuvę