Stalas su 2 stalčiais, perdirbtos medienos masyvas, 120x50x76cm

210.17 €
Skelbimo ID4179
BūklėNauja prekė
MedžiagosPerdirbta mediena
Ilgis, cm120
Plotis, cm50
Aukštis, cm76
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis industrinio stiliaus medinis stalas skleidžia vintažinį žavesį ir bus nesenstanti jūsų namų detalė. Jis turi du stalčius, kuriuose galėsite laikyti mažus daiktus, tokius kaip raktai, užrašų knygelės ar kiti niekučiai. Biuro stalą taip pat galima naudoti kaip šoninį arba konsolinį staliuką.

Kompiuterio stalas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo (ji buvo surinkta iš sugriuvusių senų pastatų jungčių, grindų ir sijų). Būtent dėl to, stalas gali būti pagamintas iš kelių medienos tipų: pušies, tikmedžio, bukmedžio, ąžuolo, kedro, mango, akacijos ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šias skirtingų medžių savybes. Tokia mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks, be to, jai nereikia apdailos.

Gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Nusidėvėjimo žymės ir matoma raštų struktūra suteikia kiekvienam stalviršiui istoriją bei unikalią išvaizdą. Kiekvienas gaminimo žingsnis yra atliekamas su didžiausiu rūpesčiu, nesvarbu ar tai būtu poliravimas, dažymas ar lakavimas. Surinkimas yra paprastas.

Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: tvirta perdirbta mediena + plieno kojelės
  • Matmenys: 120 x 50 x 76 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Šlifuotas, dažytas bei lakuotas
  • Su 2 stalčiais
  • Paprasta surinkti

Siųsti užklausąĮsiminti skelbimą

Pardavėjo kontaktai

PirkPatogiai.lt

Žiūrėti profilį

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau
+37069818681