Vonios kambario spintelė (32x25,5x190cm, ąžuolo sp.)

97.60 €
Skelbimo ID7167
BūklėNauja prekė
Medžiagosmedienos drožlių plokštė
SpalvaĄžuolas Sonoma
Surinkto baldo plotis32
Surinkto baldo gylis25.5
Surinkto baldo aukštis190
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Su šia vonios kambario spintele savo vonios kambaryje galite sukurti ir optimaliai išnaudoti papildomą vietą daiktams. Paprastos linijos ir elegantiškas dizainas užtikrins, kad ji puikiai tiks jūsų vonios kambario interjere.

Mūsų prašmatni vonios kambario spintelė yra pagaminta iš kokybiškos plokštės, kuri suteikia jai tvirtumo ir stabilumo. Aukšta spintelė turi 4 lentynas su durelėmis ir 2 atviras lentynas, kurios užtikrina daug įvairių būdų ir pakankamai vietos daiktams laikyti vonios kambaryje. Spintelę lengva valyti drėgna šluoste. Šią spintelę daiktams lengva surinkti pridėtų montavimui skirtų medžiagų pagalba.

Siekiant sukurti dar funkcionalesnį komplektą (kaip parodyta trečiame paveikslėlyje), ši vonios kambario spintelė gali būti sujungta su kita didele spintele (ją galite rasti išskleidžiamame meniu).

  • Spalva: Sonoma ąžuolas
  • Su 4 dureles turinčiomis lentynomis ir 2 atviromis lentynomis
  • Reikia surinkti: taip
  • ĮSPĖJIMAS: norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.
  • Pastaba: Tvirtinimui prie sienos skirti sraigtas(-ai) ir kaištis(-iai) į pristatymą neįeina. Ieškokite ir rinkitės jūsų sienoms tinkančius sraigtą(-us) ir kaištį(-ius). Jei nesate tikri, pagalbos kreipkitės į profesionalą. Atidžiai perskaitykite ir sekite kiekvieną instrukcijose nurodytą žingsnį.

Siųsti užklausąĮsiminti skelbimą

Pardavėjo kontaktai

PirkPatogiai.lt

Žiūrėti profilį

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau
+37069818681