2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai
2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus - Žurnaliniai (kavos) staliukai

2 d. sustumiamų staliukų kompl., grūdintas stiklas, skaidrus

149.47 €187.64 €Atpigo
Skelbimo ID7959
BūklėNauja prekė
MedžiagosStiklas
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis 2 dalių sustumiamų staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kur, kur vieta yra ribota. Jo šiuolaikiškas dizainas šį staliuką padaro madingu jūsų svetainės ar miegamojo akcentu.

Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus paviršius padėti jūsų gėrimams ar kitiems daiktams, kuriuos norite turėti ranka pasiekiamu atstumu. Jūs taip pat galite vieną iš jų nusinešti į savo miegamąjį ir laikyti kaip unikalų naktinį staliuką! Sustumiami staliukai yra pagaminti iš grūdinto stiklo. Dėka skirtingo staliukų dydžio, šis sustumiamų staliukų komplektas gali ne tik atitikti įvairius jūsų norus, bet taip pat suteikti papildomos vietos bei lengvą laikymą, kai mažesni staliukai yra paslėpiami po dideliu.

Rinkinyje yra 2 sustumiami staliukai

  • Spalva: skaidri
  • Medžiaga: grūdintas apsauginis stiklas
  • Didelio staliuko matmenys: 42 x 42 x 41,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Mažo staliuko matmenys: 36 x 36 x 38,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Stiklo storis: 1 cm
  • Rinkinyje yra 2 sustumiami staliukai

Į pardavėjo el. parduotuvęĮsiminti skelbimą

Pardavėjo kontaktai

PirkPatogiai.lt

Žiūrėti profilį
  • Visa Lietuva
  • pirkpatogiai.lt

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau
Į el. parduotuvę