Čiužinys IMPERIAL

125.00 €
Skelbimo ID59450
BūklėNauja prekė

„Imperial“ - tai čiužinys, kuriam rinkoje nėra analogų! Pagamintas remiantis modernia patentuota technologija – „šeimos zona“, kuri vienu metu apima du zonų paskirstymo būdus - išilginį ir skersinį. Išilginė zona atskiria dvi čiužinio miegamąsias vietas ir palaiko balansą, kurio dėka nejaučiami kito miegančio asmens judesiai miego metu. Skersinė zona padeda sumažinti spaudimą stuburui ir atpalaiduoti visus kūno raumenis. Ortopedinis čiužinys turi net 14 komforto zonų.


Čiužinio pagrindą sudaro keturių tipų nepriklausomų spyruoklių „ANTINOISE +“ blokas, pagamintas remiantis naujausiomis aukštosiomis technologijomis ir naudojant visiškai automatizuotą, vieno iš pirmaujančių pasaulyje gamintojų įrangą. „ANTINOISE +“ skirtingo skersmens bei standumo 205-225 mm aukščio spyruoklės, supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius, suteikia anatominę atramą visoms kūno vietoms. Veikiant slėgiui spyruoklės yra suspaudžiamos, užtikrinant reikiamą elastingumą ir standumą. Kiekviena spyruoklė suspaudžiama nepriklausomai nuo kitų. Toks spyruoklinis blokas suteikia taškinį elastingumą ir apkrovą atitinkantį korpuso palaikymą. Didelio tankio medžiaga „SPANBOND-PROTECT“ yra naudojama kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų. Ji sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko, saugant čiužinį nuo susidėvėjimo.


Naujausia „Hard Board“ technologija sustiprina čiužinio šonų standumą bei prailgina čiužinio naudojimo laiką.


Čiužinys dvipusis: viena pusė yra kieta, kita – labai kieta.


Vienoje spyruoklinio bloko pusėje naudojamas kokosų pluošto sluoksnis kartu su natūraliu lateksu (10 mm), kuris suteikia papildomo tvirtumo bei tolygiai paskirsto apkrovą per visą horizontalų čiužinio paviršių, suteikdamas kryptinę atramą stuburui, ir labai elastingomis poliuretano putomis.


Kitoje pusėje naudojamos elastingos 25 mm aukščio poliuretano putos, kurios pagamintos naudojant unikalią pjovimo sistemą „bangos“ būdu, todėl sukuria masažo efektą kūnui. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miegant.

Nuimamas čiužinio užvalkalas su „žiemos-vasaros“ funkcija yra pagamintas pagal naujausias dizaino tendencijas, turi puošnią išvaizdą ir dėka specialaus pasiuvimo suteikia masažo efektą. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš 4 sluoksnių medžiagos. Pirmajam sluoksniui naudojami mikropluošto audiniai: "Comfort" ir "Grey". "Comfort" audinys pasižymi padidintu šilumos ir oro pralaidumu. Antrasis sluoksnis sudarytas iš 100 g/m2 tankio sintetinio antialerginio pūko. Trečiasis sluoksnis yra labai elastingos poliuretano putos. Ketvirtasis sluoksnis - didelio tankio, neaustinis audinys iš „Spanbond-Protect“ medžiagos, kuri apsaugo čiužinį nuo susidėvėjimo.
Užvalkalo kraštas pagamintas iš audinio "Barchat" kartu su 100 g/m2 tankio sintetinio antialerginio pūko sluoksniu, labai elastingų poliuretano putų bei neaustinio audinio „Spanbond-Protect“.


Išilgai čiužinio šono kraštinės įsiūti du užtrauktukai, kad užvalkalą būtų lengva prižiūrėti ir valyti. Galima skalbti.


Rekomenduojama nuolatinė apkrova vienai miegamai vietai - iki 180 kg.IŠMATAVIMAI
Plotis: 80 / 90 / 120 / 140 / 160 / 180 cm
Ilgis: 198 cm
Aukštis: 24 cmAprašyme pateikti čiužinio išmatavimai yra nominaliniai, kadangi čiužinių gamyboje naudojamos minkštos medžiagos, tokios kaip putų poliuretanas, faktiniai išmatavimai gali skirtis +/- 2 cm nuo pateiktų aprašyme.

Į pardavėjo el. parduotuvęĮsiminti skelbimą

Pardavėjo kontaktai

BG baldai

Žiūrėti profilį
  • Visa Lietuva
  • www.bgbaldai.lt

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau
Į el. parduotuvę