Kavos staliukas (perdirbt. med. masyv.)

Skelbimo ID21531
BūklėNauja prekė
Medžiagostvirta perdirbta mediena + plieninis rėmas
Surinkto baldo plotis100
Surinkto baldo aukštis35
Surinkto baldo gylis50
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis vintažinio stiliaus kavos staliukas pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo bus nepakeičiamas ir nesenstantis baldas jūsų namuose. Plieninio rėmo dėka, staliukas yra labai stabilus ir tarnaus daug metų. Stalviršis suteikia stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vaisių krepšelius, vazas ar kitus dekoratyvinius daiktus. Apačioje esanti lentynėlė suteiks daug vietos laikyti multimedijos įrangą, knygas, žurnalus ir kitus reikalingus daiktus. Šis kavos staliukas taip pat gali būti naudojamas kaip prie sofos statomas staliukas, svetainės ar poilsio kambario staliukas ir t.t.

Šis kavos staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos. Būtent dėl to kiekvienas baldas yra unikalus ir skirtingas. Tokio tipo baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, akacijos, mango, salmedžio ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Perdirbimo ženklai ir matomos nugludintos skaidulos, suteikia kiekvienam baldui savitą istoriją ir unikalią išvaizdą.

Staliukas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja vintažiniu stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai.

Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Spalva: įvairių spalvų
  • Rankų darbo
  • Poliruota, dalinai dažyta ir nuvaškuota

Įsiminti skelbimą

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau