Konsolinis staliukas su 3 stalčiais (116x42 cm)

Skelbimo ID21477
BūklėNauja prekė
SpalvaRuda
Aukštis, cm76
Plotis, cm116
Gylis, cm42
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Ši vintažinė rausvosios dalbergijos medienos spintelė yra ir stilinga, ir praktiška. Ji taip pat gali būti naudojama kaip konsolinis staliukas, konsolinė spintelė ar aukšta komoda. Elegantiškas dizainas šią spintelę pavers bet kurio kambario pažiba. Ši spintelė turi tvirtą stalviršį ant kurio galite padėti dekoratyvius daiktus tokius kaip vaisių krepšius ar vazas. Didelis stalčius ir vieta laikyti daiktams suteikia papildomos vietos laikyti jūsų papuošalus, kosmetikos produktus ar kitus asmeninius daiktus.

Ši rausvosios dalbergijos spintelė yra pagaminta iš masyvios medienos. Rausvosios dalbergijos mediena, tai- tropinis kietmedis, taip pat žinomas kaip palisandras ar raudonmedis, bei populiarus dėl savo ryškių raštų. Rankų darbo meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Tvirtos medinės kojelės prisideda prie konstrukcijos tvirtumo.

Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikdamos unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: rausvosios dalbergijos medienos masyvas
  • Su 3 talpiais stalčiais
  • Poliruota, dažyta ir lakuota
  • Visiškai rankų darbo

Įsiminti skelbimą

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau