Konsolinis staliukas su 3 stalčiais (120x40x80 cm)

Skelbimo ID21475
BūklėNauja prekė
SpalvaRuda
Medžiagosrausvosios dalbergijos medienos masyvas
Aukštis, cm80
Plotis, cm120
Gylis, cm40
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis tvirtas rausvosios dalbergijos medienos konsolinis staliukas yra ir stilingas, ir praktiškas. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip šoninė spintelė, aukšta komoda, konsolinė spintelė. Elegantiškas dizainas šį konsolinį staliuką pavers bet kurio kambario pažiba. Šis konsolinis staliukas turi tvirtą stalviršį ant kurio galite padėti dekoratyvius daiktus tokius kaip vaisių krepšius ar vazas. Jo 3 talpūs stalčiai suteikia papildomos vietos laikyti mažus daiktus, tokius kaip raktus, DVD, užrašų knygutes, rašiklius ir kitus niekučius.

Šis rausvosios dalbergijos medienos konsolinis staliukas yra pagamintas iš masyvios medienos. Rausvosios dalbergijos mediena, tai- tropinis kietmedis, taip pat žinomas kaip palisandras ar raudonmedis, bei populiarus dėl savo ryškių raštų. Rankų darbo meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Tvirtos medinės kojelės prisideda prie konstrukcijos tvirtumo.

Svarbi pastaba: dėl šiek tiek skirtingų kiekvieno baldo spalvų, visos prekės unikalios; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Su 3 stalčiais
  • Poliruota, dažyta ir lakuota
  • Visiškai rankų darbo

Įsiminti skelbimą

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau