Rašomasis stalas, 110x50x94cm

Skelbimo ID4413
BūklėNauja prekė
MedžiagosMedienos masyvas, plienas
Ilgis, cm100
Plotis, cm50
Aukštis, cm94
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Mūsų rausvosios dalbergijos medienos masyvo rašomasis stalas su 2 stalčiais, knygų lentyna ir lentyna klaviatūrai išsiskiria vintažiniu žavesiu ir bus išskirtiniu priedu jūsų namuose ar biure. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip konsolinis ar kompiuterio stalas.

Rašomojo stalo korpusas yra pagamintas iš rausvosios dalbergijos medienos masyvo. Rausvoji dalbergija, tai - tropinis kietmedis, žinomas dėl savo ryškių raštų, dar vadinamas raudonmedžiu ar palisandru. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas ypatingai kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Meistrystė ir nuostabūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išsiskiriančiu vienas nuo kito.

Rašomasis stalas yra ne tik stabilus ir patvarus, bet ir estetiškai patrauklus. Išskirtinės ranka drožinėtos detalės ir plieno kojelės, - viskas išradingai sujungta į vieną baldą. 2 stalčiai ir knygų lentyna suteikia pakankamai vietos tvarkingai ir lengvai pasiekiamus laikyti jūsų dokumentus ir kitus biuro reikmenis.

Šį rašomąjį stalą lengva surinkti. Svarbi pastaba: medienos spalvos ir raštai gali skirtis vieni nuo kitų, todėl kiekvienas mūsų rašomasis stalas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: rausvosios dalbergijos medienos masyvas + milteliniu būdu dengtas plienas
  • Matmenys: 100 x 50 x 94 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Knygų lentynos matmenys: 100 x 22 x 18 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Poliruota, dažyta ir lakuota
  • Su knygų lentyna ir lentyna klaviatūrai

Įsiminti skelbimą

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau