Rašomojo stalas (perdirbta mediena)

Skelbimo ID21526
BūklėNauja prekė
Medžiagosperdirbtos medienos masyvas
Ilgis, cm110
Plotis, cm50
Aukštis, cm76
Įprasta pristatymo trukmė: 8 dienos

Šis vintažinio stiliaus stalas pagamintas iš tvirtos, perdirbtos medienos ir taps nesenstančiu baldu jūsų namuose. Stalviršis yra stabilus ir saugus, puikiai tiks pasidėti gėrimus, dubenius su vaisiais, vazas ar kitus dekoratyvinius daiktus. Stalas turi du stalčius, kurie suteiks daug erdvės susidėti mažesnius daiktus, tokius kaip raktai, užrašų knygutės ir kitos smulkmenos. Šis stalas taip pat gali būti naudojamas kaip bufetas, konsolinis staliukas, kompiuterio, rašomasis, biuro, mokymosi, skaitymo stalas ir t.t.

Šis stalas pagamintas iš perdirbtos medienos todėl kiekvienas baldas yra unikalus ir skirtingas. Tokio tipo baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, akacijos, mango, salmedžio ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Perdirbimo ženklai ir matomos nugludintos skaidulos, suteikia kiekvienam baldui savitą istoriją ir unikalią išvaizdą.

Stalas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja vintažiniu stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai.

Svarbi pastaba: stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Spalva: įvairių spalvų
  • Su 2 stalčiais
  • Rankų darbo
  • Poliruota, dalinai dažyta ir nuvaškuota

Įsiminti skelbimą

Jus taip pat gali sudominti

Žiūrėti daugiau